Біорізноманіття водно-болотних угідь
На уроках природничого циклу вчителями географії Костяк С.С. та біології і хімії Гарасимів М.М. було продемонстровано презентацію на тему: “Біорізноманіття водно-болотних угідь. Життя у водно-болотних угіддях”. Учні дізналися багато корисної інформації про підписання 2 лютого 1971 року в м. Рамсар(Іран) Рамсарської конвенції. Головною ціллю конвенції є збереження і раціональне використання водно-болотних угідь, як засіб досягнення сталого розвитку у всьому світі.
Діти взяли участь у круглому столі “Життя у водно-болотних угіддях”. Учні назвали угіддя, які можна віднести до водно-болотних, у межах своїх сіл та засвоїли основні аспекти важливості водно-болотних об’єктів в екосистемі, їхню цінність в утриманні прісної води, продукуванні кисню, зменшенні рівня повеней та збереженні природних місць проживання багатьох водоплавних тварин і рослин. А також ознайомилися із заходами, які необхідно вживати для збереження їх майбутнього покоління.
Усі присутні дійшли висновку, що ВБУ має велике економічне, культурне та рекреаційне значення для навколишнього середовища, утрата якого була б непоправною.